Aktualności - NZOZ GOMED PSZCZYNA

Pon-Pt 8.00-17.00


32 212 77 0832 212 77 08

GODZINY OTWARCIA


32 212 77 0832 212 77 08

Przejdź do treści

Aktualności


Miej pewność - przebadaj się
06.09.2021 r.


NZOZ Gomed informuje, iż został wskazany jako Realizator zatwierdzonego przez Ministra Zdrowia zadania pn.: Zakup aparatury diagnostycznej dla wczesnego wykrywania nowotworów – mammografy, w ramach programu wieloletniego pn.: „Narodowa Strategia Onkologiczna”, w zakresie zakupu mammografu cyfrowego.


Gomed Sp z o.o. w Pszczynie w swojej działalności diagnostycznej i leczniczej wykorzystuje własności promieniowania jonizującego. Źródła promieniowania jonizującego stosuje : Pracownia Mammograficzna i Densytometryczna  
Wszystkie rodzaje działalności związanej z wykorzystaniem własności promieniowania jonizującego są prowadzone zgodnie z zezwoleniami wydanymi przez: - Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego zgodnie z przepisami ustawy Prawo Atomowe (Dz.U. 2021 poz. 1941) i przepisami wykonawczymi do tej ustawy.
 Realizując postanowienia aart. 32c ustawy Prawo Atomowe, podaje się do wiadomości, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy działalność Gomed:
 - nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi
 - nie miała negatywnego wpływu na środowisko
 - nie przyczyniła się do uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska
 Bielsko-Biała 22.06.2023 r.
Prowadzimy Centrum Medyczne w Pszczynie w której wykonujemy badania mammograficzne zarówno w ramach Programów Profilaktycznych jak i Poradni Onkologicznej. Posiadamy poradnie specjalistyczne: ortopedyczną, osteoporozy, chirurgii ogólnej, ginekologiczno-położniczą, chorób tarczycy, logopedyczną oraz psychologiczną. Prowadzimy pracownie diagnostyczne: densytometryczną, mammograficzną, USG oraz USG Doppler.
Oferujemy psychologiczne badania różnych grup zawodowych popularnie określane jako psychotesty czy badania psychotechniczne.Centrum medyczne NZOZ GOMED
otwarte od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00.
Prowadzimy diagnostyczne świadczenia zdrowotne w zakresie:
• USG
• densytometrii
• mammografii
Szybkie terminy badań. Dostęp do najlepszych specjalistów. Szeroki zakres usług.
Wykonujemy badania psychologiczne kierowców
Realizujemy programy profilaktyczne raka piersi (mammografia) i raka szyjki macicy (cytologia)
Oferujemy szeroki zakres usług medycznych
Zapraszamy do poradni ortopedycznej
Z przyjemnością informujemy Państwa o utworzeniu w naszej Przychodni prywatnej Poradni Ortopedycznej dla dzieci (powyżej lat 2) i dorosłych. Przy współpracy z lek. med. Tomaszem Samorzewskim specjalistą chirurgii urazowej i ortopedii oferujemy Państwu szeroki zakres usług z zakresu ortopedii. Świadczymy usługi w zakresie diagnozy i leczenia urazów powstałych w wyniku wad wrodzonych, kontuzji sportowych czy przebytych chorób.
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych
Zapraszamy na usuwanie chirurgiczne wszelkich zmian skórnych (guzków skóry, kaszaków, włókniaków, znamion barwnikowych, brodawek, kurzajek) z badaniem histopatologicznym tych zmian. Zabiegi usunięcia niewielkich zmian są szybkie i bezpieczne, a co najważniejsze – pozwalają cieszyć się gładką, pozbawioną skaz skórą. Zabieg rutynowo trwa około pół godziny i bezpośrednio po nim Pacjent wychodzi do domu.
Zapraszamy do poradni logopedycznej
Drodzy Pacjenci !
Informujemy, iż uruchomiliśmy w naszej przychodni PORADNIĘ LOGOPEDYCZNĄ. Nasze usługi adresujemy do dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz osób dorosłych.
Wskazania: autyzm • dziecięce porażenie mózgowe • rozszczep wargi i podniebienia • jąkanie
• niedosłuch • wady wymowy • opóźniony rozwój mowy • dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia
Godziny przyjęć dostosowane do potrzeb naszych Pacjentów.
Poradnia ginekologiczna dla dzieci
Czy wiecie, że do naszej poradni ginekologicznej możecie przyjść również z dzieckiem ?
Pierwsze spotkania z ginekologiem rzutują na całe życie młodej pacjentki, dlatego należy wybrać specjalistę, który umie wykazać się cierpliwością, taktem i delikatnością.
Wspólnie z NFZ leczymy zaćmę
W naszym Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej Oka NZOZ „GOMED” w Lubaczowie przy ul. Mickiewicza 168 oferujemy możliwość wykonania zabiegu usunięcia zaćmy bezpłatnie dzięki refundacji NFZ jak i w trybie komercyjnym. Zabieg operacji zaćmy wykonywany jest w trybie jednego dnia. Pacjent opuszcza naszą klinikę już po zabiegu. Zapewniamy kontrolę pooperacyjną i dalsze leczenie w naszej poradni okulistycznej. Obecnie zabieg usunięcia zaćmy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów chirurgicznych, na który co roku decydują sie miliony pacjentów. Usunięcie zaćmy na wczesnym etapie rozwoju skraca czas rekonwalescencji wzroku.
KONTAKT
NZOZ „GOMED”
Lubaczów ul. Mickiewicza 168
tel. stacj. (16) 632 12 89
tel. kom. 889 114 034
e-mail: gomed_2@wp.pl
Bezpłatne badania mamograficzne !!!
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych w ramach profilaktycznego programu zdrowotnego. Wykonując u nas badanie wybierasz komfort oraz elastyczne dopasowanie terminu.
Kontakt
NZOZ Gomed Sp. z o. o.
Pszczyna 43-230 Dworcowa 8  
tel. (32) 212 77 08,   (32) 212 77 08
tel. kom. 660 461 246
czynne: poniedziałek - piątek godz. 8:00 - 17:00
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - rodonzozgomed@wp.pl lub korespondencyjnie pod adresem siedziby Administratora.
Pszczyna 43-200
Dworcowa 8
tel. (32) 212 77 08
gomedpszczyna@gmail.com
www.gomed.info
Wróć do spisu treści