Diagnostyka - NZOZ GOMED PSZCZYNA

Pon-Pt 8.00-17.00


32 212 77 0832 212 77 08

GODZINY OTWARCIA


32 212 77 0832 212 77 08

Przejdź do treści

Badania diagnostyczne

Mammografia
USG piersi
Biopsja cienkoigłowa piersi pod kontrolą igły
USG
USG Doppler
Densytometria

Gwarantujemy obsługę przez wysokiej klasy specjalistów oraz umiarkowane ceny

  • MAMMOGRAFIA - badanie rentgenowskie, uznawane  jest obecnie za najlepszą metodę wczesnego wykrywania raka piersi, umożliwia wykrycie bardzo małych guzków (o średnicy zaledwie kilku milimetrów)

  • USG piersi - jest bezbolesną i bezpieczną metodą oceny stanu piersi. Jest badaniem nieinwazyjnym, dzięki czemu może być wykonywane wielokrotnie.

  • USG Doppler - jest jednym z podstawowych badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Pozwala na ocenę przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach.

  • DENSYTOMETRIA - badanie mierzące stopień ubytku tkanki kostnej w określonych odcinkach ciała. Badanie wykonuje się przy diagnozie osteoporozy.
  • BIOPSJA CIENKOIGŁOWA piersi pod kontrolą USG - polega na nakłuciu cienką igłą piersi w celu pobrania materiału ze zmienionego fragmentu piersi do badania mikroskopowego.

  • USG - wykonujemy pełen zakres badań ultrasonograficznych
Profilaktyka raka szyjki macicy
W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia prowadzimy Program profilaktyki raka szyjki macicy. Program przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat, ubezpieczonych, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały badania cytologicznego.


Bezpłatne badania mamograficzne
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych w ramach profilaktycznego programu zdrowotnego. Wykonując u nas badanie wybierasz komfort oraz elastyczne dopasowanie terminu.
NZOZ Gomed zaprasza do naszej placówki w Pszczynie
Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolicznych miejscowości m. in. Tychy, Żory, Czechowice
Pszczyna 43-200
Dworcowa 8
tel. (32) 212 77 08
gomedpszczyna@gmail.com
www.gomed.info
Wróć do spisu treści